Se značkou REY se zákazníci setkávají od roku 1991. Firma od začátku své produkce poskytuje kvalitní výrobky, především pro brankáře ledního hokeje, ale také i pro brankáře pozemního hokeje, hokejbalu, in-line hokeje a florbalu.
Dlouhou dobu značka Rey byla první volbou brankářů nejen tuzemských lig, ale také i v zahraničí, nejen díky tomu se postupně značka REY stala synonymem špičkové kvality.
S tím pojila závažná podmínka evropských norem týkající se ochrany hlavy. Povinným testováním dle nejpřísnějších standardů vždy pouze u národních oficiálně certifikovaných testovacích institucí se brankářské masky REY staly bezpečnou špičkou ve své třídě ať se jedná o karbon – kevlarové, sklolaminátové (fiber glass), nebo polykarbonátové a plastové produkty.

Všechny výrobky jsou vyráběny výhradně „REY“ v České Republice a podléhají duševnímu vlastnictví značky REY, včetně všech platných certifikátů.

2003 Season:  Player Roman Cechmanek of the Philadelphia Flyers.  (Photo by Bruce Bennett Studios via Getty Images Studios/Getty Images)

Roman Čechmánek v masce, která vyhrála cenu za nejlepší masku NHL v sezóně 2000/2001